specjaliści

Joanna Twardowska

Katarzyna Kopeć-Wilska

pedagożka, psychoterapeutka

Katarzyna Kopeć-Wilska

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy klinicznej z osobami zmagającymi się z zaburzeniami nerwicowymi, osobowości i trudnościami w sferze seksualnej oraz zaburzeniami preferencji seksualnych.

Ukończyła czteroletnie studia podyplomowe z zakresu psychoterapii indywidualnej i grupowej w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum UJ pod kierownictwem prof. dr hab. Jerzego Aleksandrowicza, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jest w trakcie certyfikacji w zakresie psychoterapii w SNP PTP.

Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach, rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne. Aktualnie poszerza swoje kompetencje o szkolenia z zakresu Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej (ISTDP).

Zdobywała doświadczenie kliniczne między innymi w Podkarpackim Ośrodku Seksuologii i Psychoterapii oraz w Oddziale Dziennym Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Należy do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuje zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

Nasi Specjaliści