specjaliści

Arkadiusz Bilejczyk

Jacek Kopeć

psycholog, psychoterapeuta, superwizor

Jacek Kopeć

Prowadzi psychoterapię indywidualną pacjentów z zaburzeniami nerwicowymi i zaburzeniami osobowości. Zajmuje się również superwizją indywidualną i grupową, a także prowadzi zajęcia z dialogu terapeutycznego, grupy self – experience i superwizję grupową w kursach psychoterapii atestowanych przez SNP Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w ramach pracy w placówkach służby zdrowia i praktyce prywatnej. Odbył staże m.in. w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Zakładzie Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii CM UJ w Krakowie.

Aktualnie kształci się w Studium Psychoterapii Analitycznej w Warszawie afiliowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Jest członkiem Zarządu Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuje zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

Nasi Specjaliści