specjaliści

Neurolog Rzeszów

Anna Pyszniak

psychoterapeuta

Anna Pyszniak

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ukończyła 4-letni kurs psychoterapii, realizowany przez Katedrę Psychoterapii UJ Collegium Medicum w Krakowie. W 2003 roku uzyskała certyfikat Practitioner In the Art of Neuro Linguistic Programming.

Posiada 20- letnie doświadczenie w pracy w obszarze zdrowia psychicznego (zaburzenia nerwicowe, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia osobowości, zaburzenia na tle organicznym, zaburzenia afektywne, psychozy, uzależnienia), jak również zdrowia somatycznego- somatopsychologia. Prowadziła psychoterapię indywidualną, grupową, warsztaty, szkolenia oraz wykłady.

W latach 2004 – 2021 pracowała w Oddziale terapeutycznym dla osób z zaburzeniami psychicznymi, którego zespołem kierowała przez ostatnie 10 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy – Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Ogólnym w Kielcach, Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Świętokrzyskim Centrum Onkologii, Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie, a także jako nauczyciel akademicki.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, w tym Sekcji Naukowej PTP. Pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji. W swojej praktyce postępuje zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty.